Vdes i aksidentuari në Klinë, në gjendje të rëndë edhe dy persona të tjerë

Aksidenti mes dy automjeteve furgon dhe një traktori ka përfunduar me fatalitet, sot në Gremnik të Klinës. Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Pejës, Fadil Gashi, ka konfirmar se ngasësi i traktorit ka ndërruar jetë, ndërsa pasagjerët e viktimës kanë pësuar … Continue reading Vdes i aksidentuari në Klinë, në gjendje të rëndë edhe dy persona të tjerë