Tentim grabitja dhe plagosja në Badovc, gjendet e djegur vetura e të dyshuarve

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka dhënë detaje shtesë, për tentim grabitjen dhe plagosjen e dy personave te Liqeni i Badovcit Kamioneta të cilën e kanë përdorë të dyshuarit është gjetur e djegur në fshatin Parallovë të Gjilanit. “Fsh. … Continue reading Tentim grabitja dhe plagosja në Badovc, gjendet e djegur vetura e të dyshuarve