Plagosja e dy punëtoreve të kompanisë së sigurimeve dhe tentativa për vjedhjen e parave (video)

Një tentimplaçkitje e parave ka lënë të plagosur dy persona, sot në magjistralen Prishtinë-Gjilan, konkretisht në afërsi të Liqenit të Badovcit. Të plagosurit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, ndërsa personat e dyshuar kanë ikur nga vendi i ngjarjes. … Continue reading Plagosja e dy punëtoreve të kompanisë së sigurimeve dhe tentativa për vjedhjen e parave (video)