PDK feston ditëlindjen e Veselit, Hoxhaj: Do të kthehesh fitimtar e faqebardhë

Sot ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli po e feston ditëlindjen e 54-të. Ditëlindje kjo e para që Veseli po e pret jashtë familjes së tij, bashkëpunëtorëve dhe bashkëpartiakëve. Por megjithëkëtë, bashkëpartiakët e … Continue reading PDK feston ditëlindjen e Veselit, Hoxhaj: Do të kthehesh fitimtar e faqebardhë