Nora Istrefi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë.

Krahas angazhimeve të shumta, Nora është shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar disa foto nga ditëlindja e Erës, veshja e saj provokuese mori gjithë vëmendjen.