Momenti ku Policia e Kosovës dhe emergjenca nxjerrin të aksidentuarin nga vetura

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, përkatësisht në fshatin Slivovë. Aksidenti ka ndodhur në mes të një veture të markës “Opel Vectra” dhe “Golf 2”, rreth orës 7:30, në rrugën Prishtinë-Gjilan saktësisht në fshatin … Continue reading Momenti ku Policia e Kosovës dhe emergjenca nxjerrin të aksidentuarin nga vetura