Ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli feston sot ditëlindjen

Kadri Veseli sot ka ditëlindjen dhe mbush 54 vjet. Ish Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe i Partisë Demokratike të Kosovës, tash e shtatë muaj ndodhet në Hagë, ku po qëndron i paraburgosur bashkë me themelues të tjerë të UÇK-së, … Continue reading Ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli feston sot ditëlindjen