Hoti takon Zemajn, kreun e IKSHPK-së dhe Krasniqin, tregon se a do të ketë masa të reja

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti ka takuar sot ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Armend Zemaj, drejtorin e IKSHPK-së, Naser Ramadani, drejtorin e SHSKUK-së, Valbon Krasniqi dhe zëvendësministrin e Arsimit, Xhavit Rexhaj. Me këtë rast, Hoti ka hënë se kanë vendosur … Continue reading Hoti takon Zemajn, kreun e IKSHPK-së dhe Krasniqin, tregon se a do të ketë masa të reja