Krahas fotografive të ndryshme që i publikon në rrjetet sociale, nuk mungojnë edhe videot e ndryshme që bukuroshja i shpërndan në profilet e saja.

(Foto: Instagram/artaanitaj)

Kësaj radhe, ajo ka postuar një video në InstaStory, në të cilën shfaqet duke notuar nën ujë.

Dhe, siç ndodh rëndom, teksa paraqitet duke notuar me bikini në një pishinë, theksi shkon te fiziku i saj mbresëlënës.