Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Tëitter Rohde tha se është i papranueshëm krahasimi … Continue reading Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit