24 raste të reja me koronavirus në Kosovë, 14 të shëruar

24 raste të reja me COVID-19 janë shënuar sot në Kosovë, ndërkohë 14 pacientë janë shëruar, ka bërë të ditur IKSHPK-ja. Gjithsej sot janë kryer 257 mostra dhe rastet pozitive janë nga qytetet Gjilanit, Prishtinës, Vushtrrisë, Mitrovicës, Kamenicës dhe Ferizajt. … Continue reading 24 raste të reja me koronavirus në Kosovë, 14 të shëruar